Viimased postitused

Apr
25

Kuidas valida seda õiget küünelakki?

Müügil on sedavõrd lai valik küünelakke, et isegi kõige nõudlikum naine peaks leidma just oma küüntele kõige parema. Anname sulle nõu, millele pöörata küünelakki ostes tähelepanu, et saaksid oma ostu täiega nautida.

Apr
06

Miks tasub vähemalt korra osaleda kaunite küünte koolitusel?

Kui oled mõelnud, et soodsam ja kiirem oleks osata ise oma küüsi lakkida, selle asemel et küünestuudios käia? Uuri, mille järgi koolituskohta valida, et osata valida parim!

Mär
20

Sellel kevadel muutub küüntemaailm täielikult

Kui eelmise aasta septembrist hakkasime rääkima, et moejoonega kaasa käiv trend on kanda küüntele mahedaid ning tuhme värve, siis sellest kevadest muutub kõik kardinaalselt teiseks. Tagasihoidlikke ning matte toone hakkavad tagaplaanile lükkama värvilisus ja lustlikkus. Kuidas neid aga kombineerida nii, et olla tõeliselt trendikas?

Mär
06

4 argumenti, mille järgi valida geellaki kuivatamiseks lamp

Millist lampi eelistada, kas UV-d või LED-i või hoopis UV/LED-i? Kui sindki vaevab see küsimus või oled lihtsalt mõelnud, et sul võiks kodus olla üks lamp, millega geellaki kuivatamine võtaks aega vaid minuti, siis pakume sulle nelja põhjust, miks eelistada üht lampi teistele.

Veebr
14

Kuidas muuta veebruaris küüned armastust kiirgavateks?

Veebruaris väljendavad küüned armastust!

Uue aasta oleme vastu võtnud, samuti on kohale jõudnud kukeaasta. Järgmisena saab veebruaris, sõbrapäevale kohaselt, näidata terve kuu jooksul oma armastust. Pole vahet kelle või mille vastu või mida oodates – roosid ja südamed küüntel on veebruaris igati sobivad.